Królewska 4

Druga - wspanialsza wersja obleganego przez celebrytów i plebs forum


#1 Fri-03-11 13:03:21

Markus

Szeregowy

Zarejestrowany: Fri-01-11
Posty: 45
Punktów :   

torchlight

Offline

 

#2 Mon-03-11 09:39:07

Markus

Szeregowy

Zarejestrowany: Fri-01-11
Posty: 45
Punktów :   

Re: torchlight

to do pobrania to sie okazalo 2 godzinnym demo - ale zawsze mozna sprawdzic co to za gra, zanim zdecydujemy sie zagrac na powaznie

Offline

 

#3 Wed-03-11 09:37:35

Markus

Szeregowy

Zarejestrowany: Fri-01-11
Posty: 45
Punktów :   

Re: torchlight

zakochalem sie w tej gierce, bez kitu, zajebisty hack'n'slash - czytalem jakas recenzje ze jest zbyt kolorowy i moze nie podobac sie fanom diablo, pffffffff bezeduuraaa, spojrzcie z screeny z zapowiadanego d3 - panowie z blizarda zrzynaja z torchlight'a tak beszczelnie ze az do przesady, grajac w torchlighta stwierdzamze d3 naprawde bedzie musialo byc z dobra fabula zrobione i wieloma nowymi bajerami zeby zachwycic, co prawda w torch cale sterowanie i cala specyfika gry jest diablowata az do bolu, sterowanie i skroty - wszystko to samo ale dzieki temu mozna przesiasc sie z gry do gry bez zadnego problemu, pewnie fani serwerow blizarda (zaznaczam serwerow blizarda a nie diablo, bo fanem diablo to ja jestem ) opierdola mnie za bezczelne spierdolenie diablo z piedestalu ale w dupie to mam, d3 chuj wie kiedy wyjdzie a tu wychodzi torch2 w tym roku i jest prawdopodobnie zdobedzie taka pozycje ze d3 bedzie sie moglo gonic

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.administracjaug10.pun.pl www.ostrzeszow.pun.pl www.chaosofworld.pun.pl www.radiopullzfm.pun.pl www.zjazdrpg.pun.pl